FORUM MIŁOŚNIKÓW ZABYTKOWEJ SKODY OCTAVII

FORUM MIŁOŚNIKÓW ZABYTKOWEJ SKODY OCTAVII


  • Index
  •  » O FORUM
  •  » WITAM ! KILKA SŁÓW NA TEMAT POWSTANIA FORUM !!

#1 2013-04-13 23:38:42

adminoctavia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-13
Posty: 6
Punktów :   

WITAM ! KILKA SŁÓW NA TEMAT POWSTANIA FORUM !!

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych, właścicieli, przyszłych właścicieli zabytkowych pojazdów marki Skoda, w szczególności Skody Octavii.

Pomysł na Forum przyszedł mi w momencie gdy kupiłem Octavke i próbowałem odnaleźć w internecie jakieś strony związane z tą tematyką, literaturę, części. Niestety, oprócz Czeskich witryn prawie nic nie znalazłem.
Ale....kiedy zacząłem szukać potrzebnych mi części i sam wystawiłem kilka swoich na portalach aukcyjnych okazało się że takich jak JA (czyli ludzi będących w trakcie remontu Octavii) jest więcej a kilka z nich również wspomniało o braku polskich źródeł i kontaktów z użytkownikami takich pojazdów.
Na to wszystko wpadł mi jeszcze w ręce archiwalny numer ClassicAuto w którym opisywana była Skoda Octavia a w ramce nad zdjęciem umieszczona była informacja iż, cytat: " W Polsce nie ma klub miłośników Skody Octavii, ani żadnego forum zrzeszającego posiadaczy. Wszelkich kontaktów należy szukać u naszych południowych sąsiadów". koniec cytatu

Tak więc....już jest....

Mam nadzieję że uda się jakoś fajne wszystko rozwinąć, że znajdą się miłośnicy Octavii, Spartaka z całej Polski i wspólnie będziemy rozwijać Forum z pożytkiem dla każdego z Nas, z rzetelnymi informacjami, poradami, podpowiedziami, doświadczeniami w użytkowaniu i restaurowaniu pojazdów.
A z czasem może jakaś strona, konta na FB......

Pozdrawiam i zachęcam do rejestracji na forum !

Offline

 

#2 2013-04-14 22:27:14

Pan Kleks

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: WITAM ! KILKA SŁÓW NA TEMAT POWSTANIA FORUM !!

Witam serdecznie,
Posiadaczem niezapomnianej Skody Octavii Super byłem kilkanaście lat. Sprzedałem ją kilka lat temu na rzecz innego pojazdu. Naprawy i obsługę samochodu w tamtym czasie wykonywałem we własnym zakresie (jedyne czego  nie udało mi się zrobić to oddzielić nadwozia od ramy - brak warunków i sprzętu ). Tak więc, jeżeli będę w stanie podzielić się jakimikolwiek informacjami i pomóc, chętnie to zrobię - proszę pytać.
Pozdrawiam

Offline

 

#3 2013-04-20 16:21:38

 janopolo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: WITAM ! KILKA SŁÓW NA TEMAT POWSTANIA FORUM !!

Witam wszystkich miłośników Octavii.
Autkiem tym bawiłem się około 35 lat, poznałem dobre i złe strony
tej "zabawki", spędziłem tysiące godzin przy naprawach i renowacji.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z naprawą, odbudową swojego weterana, pytaj
- chętnie udzielę porad i pomogę w kwestiach fachowych, oddam gratis zdobyte doświadczenie.
POZDRAWIAM
Jan

Offline

 
  • Index
  •  » O FORUM
  •  » WITAM ! KILKA SŁÓW NA TEMAT POWSTANIA FORUM !!
Forum Miłośników Zabytkowej Skody Octavii

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aekatowice.pun.pl www.filary.pun.pl www.polskasiatkowka.pun.pl www.wshifm.pun.pl www.fir0.pun.pl