FORUM MIŁOŚNIKÓW ZABYTKOWEJ SKODY OCTAVII

FORUM MIŁOŚNIKÓW ZABYTKOWEJ SKODY OCTAVII


#1 2013-05-09 22:01:09

Spartak 1958

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-14
Posty: 4
Punktów :   

ABY PRZEŁAMAĆ STRACH ? NIECHĘĆ ?

Witam wszystkich!
Choć jest Nas niewielu to przypuszczam, że pozostali niezalogowani zerkają tutaj.....
Mam na imię Damian, posiadam Skode 440 z roku 1958 od ponad trzech lat. Początkowo auto doprowadziłem do takiego stanu by można było przemieszczać się z punktu A do punktu B.
Wiosną ubiegłego roku rozpoczął się remont... i trwa do dnia dzisiejszego. Dwa etaty, rodzina myślę że każdy przerabia to samo.
Obecnie jestem na etapie składania skrzynki biegów(planuje zrobić filmik z rozbiórki i składania), silnik czeka w kolejce u P. Garsteckiego w Poznaniu(regeneracja korb, dorobienie pierścieni tłokowych, wytaczanie panewek głównych).
Karoserii jeszcze  nie ruszyłem, poszukuję blacharza-lakiernika z krwi i kości, chyba że "wymieniacza elementów karoserii" i lakierującego z papierosem w ustach można nazwać "fachowcem".
Jeśli ktoś w szanownych forumowiczów posiada namiary do prawdziwego blacharza-lakiernika proszę o kontakt mailowy.
Jaki wiadomo był okres kiedy działało forum www.stareskody.pl do września ubiegłego roku.
Niestety ogromna wiedza z różnych powodów przepadła w cyberprzestrzeni.
Dlaczego więc obecne forum "przymiera" czyżby wszyscy sprzedali swoje piękne pojazdy ?
Pozdrawiam wszystkich czytających moje chaotyczne przemyślenia.
Damian

Offline

 

#2 2013-08-02 08:52:46

mechanik1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-02
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: ABY PRZEŁAMAĆ STRACH ? NIECHĘĆ ?

Jest bardzo fajne forum lakierników i blacharzy chyba o nazwie lakierniki.info lub lakierniki.pl wpiszesz w wyszukiwarce to na pewno znajdziesz.

Co do przymierania forum, nieraz trzeba je znaleźć w wyszukiwarce żeby wszystko żyło.

Offline

 

#3 2014-05-04 19:00:42

szczepan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: ABY PRZEŁAMAĆ STRACH ? NIECHĘĆ ?

Ja po długim czasie nie odwiedzania naszego forum w końcu znalazłem czas żeby tu zajrzeć.Musze się pochwalić że po 24 miesiącach ciężkiej pracy udało mi się zrobić jazdę próbną moją octavią ,jestem mile zaskoczony że po tylu latach nawet fajnie się jezdzi.Jeszcze mam do złożenia parę drobiazgów ale wiem że dam rade bo nie było łatwo.Odnośnie części  które pewnie potrzebujecie to mam małą rade, szukajcie okazji bo z tego co ja zakupiłem to uważam że teraz jest taniej przy zakupie nowych części.Będę częściej zaglądał może coś podpowiem.A odnośnie tych kluczy do stacyjki to mam dwie ale klucze są zupełnie inne.

Offline

 
Forum Miłośników Zabytkowej Skody Octavii

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bringyourownbeer.pun.pl www.diablo-2.pun.pl www.naruto-game-battle.pun.pl www.shinobizone.pun.pl www.wrestlegame.pun.pl